وداع با پرونده لهسازی ..

پرونده "لهسازی ارزش ها با نقش آفرینی ارزشی ها"، که به صورت هدفدار و منسجم برای مدت چهار ماه، دارای نقشی محوری در وبلاگ بین الطلوعین بود چندی پیش به کار خود در این وبلاگ پایان داد. این پرونده در تاریخ هفده شهریور نود و یک با پست "راز سجاد شاکری" کار خود را اغاز کرد و پس از ورق خوردن ده برگه با ارائه ی پست "مدافعین مهاجم" کار خود را در بین الطلوعین به اتمام رساند.

چارچوب مفهومی و محتوائی این ده پست (که یک هفته در میان و در روزهای شنبه نمایش داده میشد) توسط وبلاگ های برخی از دوستان، نظیر وبلاگ "سجیل" (به قلم برادر عزیزم امیر دیهیم) مورد حمایت و تکمیل قرار گرفت و به شهادت کامنت های ثبت شده در خصوص این ده پست، مورد رضایت اکثر مخاطبین این وبلاگ قرار گرفت. پرونده ی مذکور با پست های مدافعین مهاجم، شهادت کُشی، دویدنِ چشم بسته، دهان های بی چاک، دو روهای مدعی، ولی نشناسی، تقدس زوری، دزدی تحت لوای پلیس، گناهکاران توبه فرما و راز سجاد شاکری ( با 9157 کلمه) مورد مطالعه مخاطبین محترم و محترمه این وبلاگ قرار گرفت و با ثبت 417 کامنت عمومی (تا امروز 14 بهمن 91) همراه بود.

لذا متمنی است دوستان ضمن انتخاب برترین پست این پرونده، انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص مطالب مرقومه در پست های ده گانه این پرونده بیان فرموده و بنده حقیر را در امر اصلاح قلم خویش برای نوشته های آتی راهنمائی نمایند. همچنین گفتنی است، از روز شنبه هفته آینده (21 بهمن 91) پرونده جدید وبلاگ بین الطلوعین معرفی و در صورت امکان، هر هفته (در روزهای شنبه) یک پست در زمینه پرونده جدید ارائه می گردد.

 

منتظر انتخاب برترین پست پرونده « لهسازی ارزش ها با نقش آفرینی ارزشی ها » توسط شما هستم ...

/ 28 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساندیس خور نظام

الحوزات العلمیه فی جمیع الحالات شاکر بالله... امام علی علیه السلام النفسُ تبكي على الدنيا وقد علمت أن السلامة فيها ترك ما فيها لا دارٌ للمرءِ بعد الموت يسكُنهـا *** إلا التي كانَ قبل الموتِ بانيها فإن بناها بخير طاب مسكنُـها وإن بناها بشر خاب بانيها

سما

سلام و خسته نباشید همش خوب بود، اما به نظر من مدافعین مهاجم از همه بهتر بود

سما

سلام و خسته نباشید همش خوب بود، اما به نظر من مدافعین مهاجم از همه بهتر بود

ارتفاعات انار

سلام و خداقوت . انشاالله که از مصادیق آن مورد نباشیم . به روزیم با " نابغه ناشناخته (4) " .

صادق

سلام بامطلبی که بی ربط نیست باچیزی که شمااز دوستان طلب کردید به روزم.[گل]

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐─────────────────────────────────────────┌ │ امام خمینی(ره) فرمودند │ │ اصل امر به معروف و نهی از منکر برای این است که جامعه را اصلاح کند │ ┘─────────────────────────────────────────└

ارتفاعات انار

عرض سلام و خداقوت . به روزم با " طلبیده شده ام " . خدانگهدار . یا حق .

مهدی

بیان فلسفه انجام هر کاری، برای روشن کردن افکار، در خصوص اون کار خیلی مهمه. "راز سجاد شاکری" رو می پسندم.

سیب گلاب

از اونجایی که دوباره در نظر گذاشتن مشکل داشتم دیر شد .نقش آفرینی به ظاهر ارزشی و ولی نشناسی