میراث اویس

 
 
 
 
انتشار «میراث اویس» به خوانندگی سجاد شاکری
 
کلیپ ارزشی «میراث اویس» با صدای سجاد شاکری و در دفاع از مردم مظلوم یمن منتشر شد.
این اثر یکی از دو اثر موسیقی منتشر شده در ایران با موضوع تجاوز ظالمانه‌ی آل سعود به یمن می باشد که کار ساخت آن در نیمه ی رمضان سال جاری به پایان رسیده بود، اما به دلایلی انتشار آن به تعویق افتاد.
«میراث اویس» تلفیقی از ترانه‌‌سرائی حمید محمدی، آهنگسازی امید محمدی، تنظیم حسین کرمی، میکس و مستر مرتضی تقی زاده و تدوین علی عبدلی است که با صدای سجاد شاکری به اجرا در آمده.
 
اما ذکر دو نکته لازم به نظر می‌رسد:
1- این اثر در نیمه ی ماه مبارک رمضان آماده ی انتشار بود و حتی در یک محفل خصوصی رونمائی شد، اما با توجه به اینکه موضوع این اثر (همدردی با مردم مظلوم یمن و حمایت از آنها) یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب و همچنین مردم شهیدپرور ایران اسلامی بود، ما انتظار داشتیم که توسط ارگان‌ها و نهادهای فرهنگی کشور حمایت شویم تا بخشی از هزینه های ساخت اثر تأمین شود، لذا طی این مدت پیگیر جذب حمایت بودیم، که نهایتاً متأسفانه کوچکترین حمایتی از این اثر نشد و با هزینه های شخصی به تولید و انتشار رسید.
 
2- جای تأمّل است که چرا در این کشور، یک فرزند شهید که تمامی آثار او ارزشی و در راستای آرمان‌های انقلاب و رهبری است، حتی به اندازه‌ی یک خواننده‌ی رپ مورد توجه و حمایت نیست و باید برای ساخت آثار خود متحمل زحمات فروان (البته در امورات غیر هنری) شود.
 
علی ایحال این اثر رو تقدیم می کنم به خواهران و برادران غیور اهل یمن. باشد که مرهمی  بر زخم ها و تسکینی بر دردهایشان بشود.
 
/ 5 نظر / 126 بازدید
ایلیا

جهت حمایت , این اثر شما همراه با متن آن در بروزترین پایگاه دانلود نوا های ارزشی منتشر شد musicarzeshi.blog.ir

ایلیا

لطفا متن آهنگ رو به پست اضافه کنید...ممنون از آهنگ زیباتون صدای انفجار چند موشک کنار ضجه های چند مادر یمن امروز خط اول ماست لباس رزم تو تن کن برادر سکوت دستگاه دیپلماسی توافق های چند تا گرگ با هم یمن میسوزه تو آتیش فتنه یه چند فرسخ عقب تر از جهنم سران نسل عبدالله ملعون سقوط بمب با طعم سعودی اینا جغدای شوم این زمونن مسلمونای در واقع یهودی کلید دارای بیت الله آخر یه روزی این مقام از دست میره بترسید از دلای زخم خورده بدونید آه مظلوما میگیره خبر پیچید توی شهر دیروز لب تشنه یه بچه تیر خورده میون گریه ی مردم سر ظهر شنیدم بچه روی دست مرده گره افتاده پیشونیه کعبه که با دست یمن وا میشه آخر خدا که بی خبر از ماجرا نیست عدالتخونه برپا میشه آخر کلید دارای بیت الله آخر یه روزی این مقام از دست میره بترسید از دلای زخم خورده بدونید آه مظلوما میگیره یکی از نسل بارون بر میگرده همون خورشید پشت ابر تیره مدینه سهم الارث مادری شه میاد کل فدک رو پس میگیره musicarzeshi.blog.ir

عشق به مردم

سلام خوبي دوست من؟ مطالب مفيدي داري به منم سر بزن نظر يادت نره!!!!!!

فدک سادات

سلام .. خعلی قشنگِس

آذرخش

سلام .شعرش بسیار یبا بود ولی از سران نسل عبدالله که گام رفته بالا یه مقدار بد شده.البته ببخشیدا برا بهبود کار گفتم