قالب وبلاگ

ماجرای ورود من به عرصه رسانه و شغل خبرنگاری اگرچه کاملا اتفاقی و بدون برنامه ریزی قبلی از جانب من صورت گرفت، اما به جرأت می توانم بگویم که یکی از مبارک ترین اتفاقات زندگی بیست و هفت ساله من بود (و هست). بی بدیل، غیر قابل تکرار، و بسیار تاثیرگذار بودند تجربیاتی که این دو سال خبرنگاری به من اعطا کرد. زندگی خبرنگاری، یک زندگی پر از فشار، پر از مسئولیت، پر از تنوع و پر از بالا و پائین است؛ و این ویژگیها باعث پخته شدن فردی میشود که در این مسند قرار بگیرد. لذا همیشه خبرنگاران متعهد را، انسان هائی مسئولیت پذیر، مقاوم و با تجربه دیده ام. اگرچه خودم اینگونه نبوده و نیستم ..

در این دو سالی که خبرنگار خبرگزاری حیات و سایت ایثار بوده ام، موفق به تولید حدود 3هزار خبر در حوزه ایثار و شهادت شدم و اطلاعات گرانسنگی نصیبم شد که شاید هیچ دو سالی نمیتوانست آنها را در اختیارم قرار دهد.

همواره لطف مدیران عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران به این خبرنگار نه چندان حرفه ای گسیل داشت ..

 


 

 تجربیات سفرهای زیادی که برای انجام ماموریت های خبری انجام دادم از جمله دانستنی هائی بود که در کمتر شغلی میتوانستم به آنها دست پیدا کنم. کسب تجربه از طریق برگزاری دوره های خبرنگاری و بعضا آموزش خبرنگاری به صورت خصوصی نیز از توفیقاتی جالب من در این شغل بود.

 

 

و حالا دیگر با این حکم:


باید بگویم:

[ دوشنبه ۱۳٩٢/٢/٩ ] [ ٦:٢٩ ‎ب.ظ ] [ سجاد شاکریــ ] [ نصـایح () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

" بین الطلوعین " یعنی فاصله‌ی زمانی بین دو طلوع مقدس؛ یعنی فاصله‌ی بین طلـوع سر بریده‌ی حضرت خورشید بر فراز نیزه، و طلوع پرچـم " یالثــارات الحسیـن " بـر فــراز خانه‌ی کعبه. و مــا اکنون در بین الطّلوعیـن به سر میبـریم! به طلوع اول که نرسیـدیم؛ امــا طلوع دوم در راه است. نکند خوابمــان ببرد و بعد از طلوع،از خواب بیدار شویم! که دیگــر آنگاه نماز قضا شده و واجبی مغفول مانده. اصلا اگر خوابیدن در "بین الطلوعین" بـرای همه مکروه است، برای خونخواهـان حسین حرام تر از حرام است !! نکند خواب باشیم، خواب بمانیم و بعد که بیدار شدیم ببینیم به جــای پرچـم "یالثـارات الحسیـن" سـر امــاممــان بـر نیــــزه رفتـه باشد . . .
موضوعات وب
امکانات وب