قالب وبلاگ

پرونده "لهسازی ارزش ها با نقش آفرینی ارزشی ها"، که به صورت هدفدار و منسجم برای مدت چهار ماه، دارای نقشی محوری در وبلاگ بین الطلوعین بود چندی پیش به کار خود در این وبلاگ پایان داد. این پرونده در تاریخ هفده شهریور نود و یک با پست "راز سجاد شاکری" کار خود را اغاز کرد و پس از ورق خوردن ده برگه با ارائه ی پست "مدافعین مهاجم" کار خود را در بین الطلوعین به اتمام رساند.

چارچوب مفهومی و محتوائی این ده پست (که یک هفته در میان و در روزهای شنبه نمایش داده میشد) توسط وبلاگ های برخی از دوستان، نظیر وبلاگ "سجیل" (به قلم برادر عزیزم امیر دیهیم) مورد حمایت و تکمیل قرار گرفت و به شهادت کامنت های ثبت شده در خصوص این ده پست، مورد رضایت اکثر مخاطبین این وبلاگ قرار گرفت. پرونده ی مذکور با پست های مدافعین مهاجم، شهادت کُشی، دویدنِ چشم بسته، دهان های بی چاک، دو روهای مدعی، ولی نشناسی، تقدس زوری، دزدی تحت لوای پلیس، گناهکاران توبه فرما و راز سجاد شاکری ( با 9157 کلمه) مورد مطالعه مخاطبین محترم و محترمه این وبلاگ قرار گرفت و با ثبت 417 کامنت عمومی (تا امروز 14 بهمن 91) همراه بود.

لذا متمنی است دوستان ضمن انتخاب برترین پست این پرونده، انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص مطالب مرقومه در پست های ده گانه این پرونده بیان فرموده و بنده حقیر را در امر اصلاح قلم خویش برای نوشته های آتی راهنمائی نمایند. همچنین گفتنی است، از روز شنبه هفته آینده (21 بهمن 91) پرونده جدید وبلاگ بین الطلوعین معرفی و در صورت امکان، هر هفته (در روزهای شنبه) یک پست در زمینه پرونده جدید ارائه می گردد.

 

منتظر انتخاب برترین پست پرونده « لهسازی ارزش ها با نقش آفرینی ارزشی ها » توسط شما هستم ...

[ شنبه ۱۳٩۱/۱۱/۱٤ ] [ ۱۱:٢٢ ‎ب.ظ ] [ سجاد شاکریــ ] [ نصـایح () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

" بین الطلوعین " یعنی فاصله‌ی زمانی بین دو طلوع مقدس؛ یعنی فاصله‌ی بین طلـوع سر بریده‌ی حضرت خورشید بر فراز نیزه، و طلوع پرچـم " یالثــارات الحسیـن " بـر فــراز خانه‌ی کعبه. و مــا اکنون در بین الطّلوعیـن به سر میبـریم! به طلوع اول که نرسیـدیم؛ امــا طلوع دوم در راه است. نکند خوابمــان ببرد و بعد از طلوع،از خواب بیدار شویم! که دیگــر آنگاه نماز قضا شده و واجبی مغفول مانده. اصلا اگر خوابیدن در "بین الطلوعین" بـرای همه مکروه است، برای خونخواهـان حسین حرام تر از حرام است !! نکند خواب باشیم، خواب بمانیم و بعد که بیدار شدیم ببینیم به جــای پرچـم "یالثـارات الحسیـن" سـر امــاممــان بـر نیــــزه رفتـه باشد . . .
موضوعات وب
امکانات وب