قالب وبلاگ

یادش بخیر آن زمان که ارزش ها، نزد ارزشی ها، ارزشی داشتند. عُرضه اش را داشتند ارزشی ها، آنچنان پای اعتقاداتشان بایستندکه کسی جرات نکند چشم چپ به ارزش هایشان داشته باشد. ارزشی بودنشان شعاری نبود و نه فقط در عمل، بلکه در خلوت دلشان هم به آنچه می گفتند و انجام میدادند ، معتقد بودند. اگر دم از امام زمان(عج) میزدند، عملشان هم عمل امام زمانی (عج) بود و اگر هم گناهی میکردند، آن را در ظاهر دین به مردم عرضه نمیکردند و درصدد توجیه و تفسیر آن نبودند . . .


گذشت و گذشت تا قرعه ی فال به نام ما نسل سومی ها افتاد و ما شدیم " ارزشی های جامعه " !! قشری که از آن انتظار میرفت با تقوا ، با صداقت ، با اخلاق ، با متانت ، با عفت ، با شجاعت ، با لیاقت ، با ...ـَت و با ...ـَت و با ...ـَت و با ...ـَت باشد و سفت و محکم پای ارزش ها یش ایستاده و از آنها دفاع کند. سلاحمان هم شد موس و کیبورد و وُرد پد و فوتوشاپ و بلاگفا و پرشین بلاگ و میهن بلاگ و پارسی بلاگ و ...لاگ و ...لاگ و ...لاگ و کوفت و زهرمارهای اینچنینی (البته جسارت نشود؛ کوفت و زهرمارهائی در کام دشمن !!!).

شروع کردیم به نوشتن و سرودن و طراحی کردن و ...ـَن و ...ـَن و ...ـَن و ...ـَن تا اینکه پوز استکبار جهانی به خاک مالیده شد و ما برنده‌ی جنگ با دنیای استکبار شدیم !! به به، چه ارزشی های با ارزشی! که به همین راحتی و از پشت مانیتورهای خانه ها و ادارات و حتی از پشت لپ تاپ هایمان در دستشوئی (!!!)، از عقب و جلو و پائین و بالا و چپ و راست، به امریکا و اسرائیل و انگلیس و فرانسه و ایتالیا و بلژیک و سوئیس و سوئد و نروژ و اتریش و سنگاپور و مکزیک و آفریقای جنوبی و هلند و برزیل و نیجریه و ایرلند و استرالیا و غیره، و حتی جمهوری اسلامی ایران حمله کرده و دهان همه را ... (مسواک زدیم). ما خیلی خوبیم!! آنقدر خوبیم که زدیم دهان خودمان را هم سرویس کرده و بلای جان مقدسات خود شدیم. البته حاصل نویسندگی های توالتی ما، بهتر از این نمیشد.

حالا اگر گفتید چه شد که ما ارزشی ها، شِکَر زدیم به ارزش هایمان؟ در هر زمینه ای یک جور چنین کاری کردیم. پرونده "لِهسازی ارزش‌ها" در این وبلاگ باز شد تا فُحشنامه ای باشد به خودم و تمام آنهائی که ارزشی بودن را بدون هزینه میپندارند و ارزش ها را به مسلخ نابودی کشانده اند.

 

پی نوشت:

- به یاری خدا اولین برگه از دفتر چند ده برگی لهسازی ارزشی در روز شنبه مورخه 18 شهریور در بین الطلوعین رونمائی خواهد شد. "دیدار به شنبه"

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٦/۱٥ ] [ ۱٢:٤٦ ‎ق.ظ ] [ سجاد شاکریــ ] [ نصـایح () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

" بین الطلوعین " یعنی فاصله‌ی زمانی بین دو طلوع مقدس؛ یعنی فاصله‌ی بین طلـوع سر بریده‌ی حضرت خورشید بر فراز نیزه، و طلوع پرچـم " یالثــارات الحسیـن " بـر فــراز خانه‌ی کعبه. و مــا اکنون در بین الطّلوعیـن به سر میبـریم! به طلوع اول که نرسیـدیم؛ امــا طلوع دوم در راه است. نکند خوابمــان ببرد و بعد از طلوع،از خواب بیدار شویم! که دیگــر آنگاه نماز قضا شده و واجبی مغفول مانده. اصلا اگر خوابیدن در "بین الطلوعین" بـرای همه مکروه است، برای خونخواهـان حسین حرام تر از حرام است !! نکند خواب باشیم، خواب بمانیم و بعد که بیدار شدیم ببینیم به جــای پرچـم "یالثـارات الحسیـن" سـر امــاممــان بـر نیــــزه رفتـه باشد . . .
موضوعات وب
امکانات وب