قالب وبلاگ

برای حمایت از فلسطین

اصلا نیاز به اقامه‌ی برهان نیست

فقط احمق ها به دنبال استدلال عقلی میگردند برای دفاع و حمایت !!

چرا که اوضاع فلسطینیان اینچنین است . . .


و این هم کودکان اسرائیلی که روی موشک‌هایی که قرار است به سمت فلسطینی‌ها شلیک شود یادگاری می‌نویسند و این موشک‌ها را به فلسطینی‌ها تقدیم می‌کنند

 

هدیه ای به این کودکان

که کوه استقامتند و اقیانوس حماسه آفرینی

 

*پی نوشت:

1- مربوط به پست (نمایشگاه عکس کودکان فلسطینی - در "وقتی که او نیست ") :

http://sadjadshakeri.persianblog.ir/post/91

2- فرمایش رهبر عزیزمان در جمع آزادگان (دیروز - 25 مرداد):

و من به شما عرض کنم؛ همچنان که ستاره‌ى صبح امید درخشید، یک بار در انقلاب اسلامى، یک بار در جنگ تحمیلى، یک بار در زندگى شما آزادگان، در این قضیه هم قطعاً شفق امید خواهد درخشید و قطعاً فلسطین به دست مردم فلسطین برخواهد گشت و این زائده‌ى دروغى و جعلى از صحنه‌ى جغرافیا محو خواهد شد؛ در این تردیدى نیست.

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٥/٢٥ ] [ ٤:۱٧ ‎ب.ظ ] [ سجاد شاکریــ ] [ نصـایح () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

" بین الطلوعین " یعنی فاصله‌ی زمانی بین دو طلوع مقدس؛ یعنی فاصله‌ی بین طلـوع سر بریده‌ی حضرت خورشید بر فراز نیزه، و طلوع پرچـم " یالثــارات الحسیـن " بـر فــراز خانه‌ی کعبه. و مــا اکنون در بین الطّلوعیـن به سر میبـریم! به طلوع اول که نرسیـدیم؛ امــا طلوع دوم در راه است. نکند خوابمــان ببرد و بعد از طلوع،از خواب بیدار شویم! که دیگــر آنگاه نماز قضا شده و واجبی مغفول مانده. اصلا اگر خوابیدن در "بین الطلوعین" بـرای همه مکروه است، برای خونخواهـان حسین حرام تر از حرام است !! نکند خواب باشیم، خواب بمانیم و بعد که بیدار شدیم ببینیم به جــای پرچـم "یالثـارات الحسیـن" سـر امــاممــان بـر نیــــزه رفتـه باشد . . .
موضوعات وب
امکانات وب